Bestuur

Gezinsbond Dworp - Huizingen

Voorzitter

Piet Van Capellen

Boomgaardstraat 12

piet.vancapellen@telenet.be

02 380 35 48

Wandelclub + Nordic-Walking + lijndansen

Secretaris

Machteld Devillé

Oude baan 16

panneels.andre@telenet.be

02 380 35 26

ledenadministratie en secretariaat

Secretaris Huizingen

Jos Eylenbosch

Watermolenstraat 65

1654 Huizingen

jos.eylenbosch@gmail.com

02 360 22 35

 

watergewenning - kleuterzwemmen

Bestuursleden

 

Tiels Martine

St-Pietersweg 3 1501 Buizingen

martine.tiels@telenet.be

0473 81 82 44

 

 

Johan Devillé

J,Huysmanslaan 5 1651 Lot

johandeville@gmail.com

02 331 37 26

Onthaalverantwoordelijke

 

Willem Felis

Vroenenbosstraat 73

willem.felis@gmail.com

02 380 67 92

Wandelclub

 

Josée Paesmans

Beukenlaan 3

josee.paesmans@skynet.be

02 380 19 11

Kinderclub + kinderoppasdienst r

 

Alain Eker

Beukenlaan 3

alain.eker@gmail.com

02 380 19 11

 

kortingskaarten + passen + gsm-kaarten + bioscooptickets + kooklessen

 

Luc Gijsens

Kerkstraat 115

lucgijsens@hotmail.com

02 380 69 22

 

 

Bert Ceyssens

Krabbosstraat 183

bert.ceyssens@telenet.be

02 381 30 58

Webmaster + Activiteitenbeheer + SCW

 

Sofie Devillé

Vogelpers 95 1500 Halle

sofie.deville@Hotmail.com

0486 96 47 27

 

Wijkverantwoordelijken

Andrea Kestemont

Destelheide 77

andrea.kestemont@skynet.be

02 380 22 64

 

 

Marc Slootmans

Sint-Laureinsborreweg 3

marc.slootmans51@gmail.com

0471 78 36 50

 

 

Leen Feyaerts

Molenveld 64

leen.feyaerts@gmail.com

02 306 91 71

 

 

Mia Bert

Zevenbronnenstraat 67

bert_mia@hotmail.com

0474 99 66 51

 

 

De Broyer Lisette

Geer 32

lisette.debroyer@Hotmail.com

02 380 01 18